Takı

Güzel bir stilin tamamlayıcısı takılar, kombinlerinizi daha hareketli hale getirir ve göz alıcı olmanızı sağlar. Günlük tarzda giyindiğiniz zaman bile kullanacağınız kolye, küpe ya da saç aksesuarı ile stilinizi farklıştırmanız çok kolay.

Takı kullanırken ihtiyacınız olan birkaç önerimiz var. Renkli aksesuarları, daha sade giyindiğiniz günlerde seçin. Böylece basic parçaları farklılaştırmış olursunuz. Dışarı çıkarken mutlaka üzerinizde en az bir en fazla üç takı olsun. Eğer fazla aksesuar seçerseniz kalabalık ve kaybolmuş bir görünüm yakalarsınız.

Son dönemin modasını yakalamak için de takı tercihini saç aksesuarlarından yana yapabilirsiniz. Rengarenk ve güzel figürlerle tasarlanmış saç bantları en rahat stilleri bile dikkat çekici yapabilir.Üstelik bunları kullanırken illa ki şekil verilmiş saçlara ihtiyacınız yok.

Eğer biraz daha farklılaşmak istiyorsanız göbek üzerinden takılan vücut kolyesi; earcuff'lar ya da eklem yüzükler seçebilirsiniz.

Minimal kolye ve küpeler, küçük sade yüzükler mutlaka takı çantanızda yer almalı. Bu zamansız parçalar, risk almadan sizi kolayca hazır hale getirecektir. Gösterişli küpeler, büyük taşları olan kolye ve yüzükler de ne giyeceğinizi bilemediğiniz zamamlarda, dikkati kendi üzerlerine çekerek sizin yardımcınız olacak.