Parfüm

Yürürken arkanızdan güzel kokuların sizi takip etmesini seviyorsanız parfümün vazgeçilmezlerinizden olma ihtimali yüksek.

Baharatlı, odunsu, ya da çiçeksi notalarla hazırlanmış parfüm seçenekleri içinde kaybolmanız hiç zor değil. Her gün yenisi çıkan parfümlere olan tutkunun antik dönemlerde de olduğu, kokunun da bir hafıza şekli olduğu düşünülünce de kendi imzanız olan bir parfümünüz mutlaka olması gerektiği sonucu çıkıyor.

Parfüm seçerken parfümün şişede nasıl koktuğuna değil sizin teninizde nasıl durduğuna mutlaka bakın. Bileğinizin iç kısmına bir fıs parfüm sıkın ve 1-2 dakika kadar bekleyin. Havayla temas ettikten sonra teninizde bıraktığı koku, parfümün size yakışıp yakışmadığını gösterir.

Parfüm kullanırken nereye sıktığınız da önemli bir nokta. Gelişi güzel kıyafetinizin üzerine değil, doğrudan teninizle temas etmeli parfüm. Bunun için de en iyi yer boynun kulak altına gelen yeri. Eğer biraz da bileklerinize sürerseniz parfüm kokusunun gün boyu kalmasını; saç uçlarınıza sıkarsanız da arkanızda kokuyu bırakabilirsiniz.

Yaz günlerinde daha taze ve çiçekli notalar; kışın ise daha kalıcı baharatlardan seçim yapabilirsiniz. Gece davetlerindeyse makyajınız gibi daha ağır parfümlerden seçebilirsiniz.Eğer kız ya da erkek arkadaşınızla aynı parfümü kullanmak isterseniz öyle bir seçeneğiniz de var. CalvinKlein'ın One parfümü, unisex olduğu için herkes tarafından kullanılabiliyor.

Parfüm kadar öneml,i olan bir detay ise deodorantlar. Parfüm kokunuzun ter kokusuyla karışmasını istezsiniz değil mi?

₺32,99 KDV Dahil
₺35,00 KDV Dahil
1 2 3 >