Makyaj

Cildinizi sağlıklı göstermek ya da görünüşünüze ışıltı katmak için makyaj yapmak vazgeçilmez. Mükemmel görünen bir cilt üzerinde belirginleştirilmiş kirpikler, şekillendirilmiş kaşlar, ortaya çıkmış elmacık kemikleri, yüze renk vermek için sürülen allık ve dudakları renklendiren bir ruj sizi istediğiniz yere gitmek için hazır edecektir. Eğer makyajınızla daha çabasız bir görünüm elde etmek isterseniz de ihtiyacınız olan sadece iki şey var: Maskara ve allık.

Makyaj yaparken pürüzsüz bir cildiniz varsa işiniz daha kolay. Makyaj çantanızda bulunan birkaç ürünü kullanarak hızlıca hazırlanabilirsiniz. Ama kapatmanız gereken bir - iki nokta varsa bunlar için de yardımınıza kozmetiğin mucizeleri koşuyor. Kapatıcılar, gözenek gizleyen kremler, fondötenler ve hatta makyaj öncesinde yapacağınız maskelerle, makyajın temeli olan güzel cilde ulaşabilirsiniz.

Makyaja başlamadan önce aklınızda mutlaka bir fikir olsun. İsterseniz ünlü isimlerin kırmızı halı makyajlarından, isterseniz podyum trendlerinden, isterseniz de sade ama sizi sağlıklı gösteren makyajlardan birini seçin ve makyajınıza öyle başlayın. Ama bunu yaparken anahtar kelimeniz abartılı görünmek değil, doğal ama ışıltılı görünmek olsun.

₺6,99 KDV Dahil
₺10,01 KDV Dahil
₺6,99 KDV Dahil
₺10,01 KDV Dahil
1 2 >