LOREAL Elseve Sıradışı Saç Bakım Yağı 100 ml - Her Saç Tipi (3600522773108)

Marka : Loreal
Fiyat : ₺23,67(KDV Dahil)
* ₺3,02 'den başlayan taksitlerle
40 İndirim
:
L'OREAL SIRADIŞI SAÇ BAKIM YAĞI 100 ml - HER SAÇ TİPİNE UYGUN
 
Elseve Tüm Saç Tipleri İçin Sıradışı Saç Bakım Yağı 100 ml.  pratik kapaklı şişede satışa sunulmuştur.  Tüm saç tipleri için geliştirilen komple bakım yağı, saçları ağırlaştırmadan bakım yapar.

Saç bakım uzmanı L'Oréal Paris tarafından geliştirilen Elseve Tüm Saç Tipleri İçin Sıradışı Saç Bakım Yağı 100 ml. saç bakım yağı; Extraordinary Oils,  güzellik ve saç bakımını buluşturan zengin, hafif ve yağlandırmayan formülüyle her saç tipinin ihtiyaçlarına uygundur. Şampuanlama öncesinde saçınızı yoğunca besler, tarama öncesinde ise saç dokusunu yumuşatarak taramayı kolaylaştırır. Şekillendirme sonrasında da son bir rötuşta saçınızı onarabilir, ipeksi bir görünüm kazandırabilirsiniz.

6 adet nadir bulunan çiçek özünden üretilen güçlü bir iksir özelliği taşıyan Elseve Tüm Saç Tipleri İçin Sıradışı Saç Bakım Yağı 100 ml. , saçların her ihtiyacını karşılar.

 Yıpranmış saçları onarmak , saçın dokusunu yenilemek için Elseve Tüm Saç Tipleri İçin Sıradışı Saç Bakım Yağı'nı, şampuandan önce kullanabilirsiniz. Saçlarınızı yıkamadan 10 dakika önce birkaç damlayı saçınıza uygulayarak kullanın.

Elseve saç bakım yağını aynı zamanda saç maskesi olarak da kullanabilirsiniz. Haftada bir kez; Elseve Tüm Saç Tipleri İçin Sıradışı Saç Bakım Yağı'nı tüm saçınıza uygulayarak, hafif ısıtılmış nemli bir havluya sarın. Yarım saat boyunca bekletin. Saç bakım yağının besleyici özü saçınıza derinlemesine işleyecektir. Ayrıca bakım yağını fön işleminden önce de kullanabilirsiniz. Bu sayede saçınız kolayca açılır, daha kolay taranır. Üstelik saçlar ısıdan da korunmuş olur.

Saç bakım yağını saçınıza şekil vermek için de kullanabilirsiniz. Birkaç damlayı saçlarınızın uçlarına hafifçe sürerek, saçlarınıza etkileyici bir parlaklık katabilirsiniz.