Cilt Bakımı

Mükemmel bir cilt aslında o kadar da imkansız değil. Cilt bakımının sırrı, hergün yapacağınız ufak şeyler de saklı. Günde sadece 5 dakikanızı alacak makyaj sonrası temizleme, arındırma, tonik kullanma ve nemlendirme cilt bakımının en önemli noktaları. Makyaj ürünlerini seçerken kaliteli ve cildinize uygun seçim yapmak; son kullanma tarihlerini takip etmek önemli.

Cilt bakımınız için yaz ya da kış farketmeden iyice nem vermeyi unutmayın. Ve yüzünün için de yılın her günü SPF'li kremler kullanın ki güneşin zararlı etkilerini değil faydalarını cildinize bırakın.

Kendi yaşınıza uygun bakım ürünlerini cilt bakım rutininizden eksik etmeyin ve yaşlanma karşıtı ürünlere başlamak için 20'li yaşları erken olarak görmeyin. Her yaşta ihtiyacı farklı olan cildinizi, birkaç temel ürünle şımartın ki yılların bıraktığı izleri taşımasın.

Cilt bakımınızda asla ama asla atlamanız gereken şey kesinlikle temizlik. Gözenekleri açılmış, gün boyu biriken kalıntılardan kurtulmuş cilt, sizi güzel gösterecektir. Ve bu yüz yıkamayı sadece akşam değil sabahları da derinlemesine yapın. Ve her zaman cilt tipinize uygun (su ya da yağ bazlı) nemlendiriciyi yanınızda taşıyın. Duş sonrasında da hızlıca losyon kullanarak cildinizi sevdiğinizi ona hatırlatın.

₺14,99 KDV Dahil
₺26,00 KDV Dahil
%42 İndirim
%42İndirim
Yeni Ürün
1 2 >