Banyo Hijyen

Cilt ve saç bakımı esas olarak banyoda başlar. Banyo sırasında kullandığınız duş jeli, haftada bir cildinizi yenilemek için yaptığınız kese ya da peeling, sonrasında sürdüğünüz nemlendirici krem zamanınızdan çalmadığı için sizi bakımlı gösterecek güzellik tüyolarından.

Eğer cildinizden güzel kokular gelsin istiyorsanız duş jeli kullanmanız şart. Le Petit Marseillas'ın meyve ve aromatik bitki kokuları içeren duş jelleriyle bunu sağlayabilirsiniz. Cildi besleyen, yumuşatan ve hoş kokular bırakan duş jelleri sayesinde cildinize en hızlı ve pratik bakımı da yapabilirsiniz.

Özel günlerinizde ihtiyacınız olan tampon ve pedler, her gün kullanabileceğiniz Seba Med genital bölge yıkama jeli için banyoda ayrı bir bölüm hazırlayabilirsiniz. Ve önemli olan bir nokta da ped ve tamponları belirli bir saat aralığıyla değiştirmeniz. Özel günler sırasında 3 saat arayla değişim yapmak ideal. Kadınlara özel yıkama jellerini kullanırken hassas davranmaya ve içeriğinde tahriş verebilecek jellerden seçmemeye özen göstermelisiniz.

Cinsel hayatınız için de kozmetikten yaralanabilirsiniz. Kayganlaştırıcı ve geciktirici jellerle ilişkinizi değiştirebilir; prezervatiflerle güvenilir seks yaşayabilirsiniz. Hijyen gerektiren bu ürünleri de banyonuzda kendinize özel olarak hazırlayacağınız köşe ya da kutu içerisinde muhafaza edebilirsiniz.

1 2 3 4 >